Про автоцентр

Автосервісний центр «Чернігів-АВТО», в тому вигляді, в якому його знають клієнти Чернігова та області, відомий з 1993 року. За час свого існування, автосервісний центр перетворився зі станції технічного обслуговування в один з найбільших комплексів, що пропонують послуги продажу нових автомобілів і комерційної техніки, весь спектр ремонтних робіт, а також технічного обслуговування. Сьогодні має статус офіційного дилера таких відомих брендів, як KIA, CHERY, LADA, ZAZ і LS Tractor, а приналежність до Української Автомобільної Корпорації гарантує клієнтам високу якість обслуговування і стандарти сервісу!

ЧОМУ «ЧЕРНІГІВ-АВТО»:
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР KIA:

Приходьте і скористайтеся низкою переваг, які надає клієнтам офіційний дилер. Актуальний модельний ряд автомобілів KIA, широкий вибір оригінальних аксесуарів і додаткового устаткування і звичайно ж, спеціальні умови при покупці автомобіля в кредит. Гарантія? Звичайно! На всі моделі KIA ми надаємо гарантію від виробника: 7 років або 150 000 км, в залежності від того, що настане раніше!

ДОСТУПНІ КРОСОВЕРИ CHERY ТА JETOUR:

З огляду на переваги клієнтів автосервісний центр «Чернігів-АВТО» пропонує широкий вибір автомобілів, що дозволяють себе почувати впевнено, як в місті, так і за його межами. Популярні в Україні автовиробники автомобілів Chery і Jetour представлені в нашому автосалоні, а вибір Вас приємно здивує. Від субкомпактного кросовера Chery Tiggo-2, в якості першого автомобіля, до флагманського Chery Tiggo-8, розрахованого на 7 пасажирів. Можливо, Вам сподобається компактний кросовер Jetour X70, що користується високим попитом? Як би не було, відмінне поєднання ціни і «кількості» автомобіля, кліренс і гарна якість, будуть незмінні!

АВТОБУСНА ТЕХНІКА ZAZ:

Автосервісний центр «Чернігів-АВТО» є офіційним дилером автобусів, виробництво яких налагоджено на Запорізькому автомобілебудівному заводі. Якщо Вам необхідно оновити парк техніки або прийшов час розширювати масштаби бізнесу, моделі ZAZ A08 і ZAZ A10 допоможуть вирішити ці завдання. Автобус малого класу ZAZ A08 вже встиг себе добре зарекомендувати на приміських маршрутах, а модифікація «шкільний», що відповідає державним стандартам, користується попитом вже в декількох областях України. Для роботи на міських маршрутах хорошим рішенням стане автобус середнього класу ZAZ A10, що успішно експортується в країни ЄС.

ТРАКТОРА LS:

Крім автомобілів і автобусів автосервісний центр «Чернігів-АВТО» також офіційно представляє трактора LS Tractor, виробництво яких ведеться в Південній Кореї. На користь цієї техніки говорить факт, що трактора саме цього бренду є учасниками державних закупівель. Для наших клієнтів, крім відмінної якості і експлуатаційних характеристик, ми пропонуємо модельний ряд, в якому представлені кілька варіантів, розрахованих на різні масштаби агробізнесу! Звичайно ж офіційний сервіс і гарантія!

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС:

Автомобіль прослужить довго тільки за умови регулярного обслуговування, як того вимагає регламент. Крім обов'язкових візитів на сервіс, автомобіль час від часу потребує заміни елементів конструкції, схильних до зносу, або ж потребує відновного ремонту. Автосервісний центр «Чернігів-АВТО» має все необхідне: кузовний ремонт, капітальний ремонт двигуна, антикорозійна обробка, шиномонтаж і балансування, комп'ютерна діагностика. Всі роботи і послуги підтверджуються документально, з наданням гарантії!

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ:

Автосервісний центр «Чернігів-АВТО» завжди забезпечений широким асортиментом оригінальних запасних частин, а також витратних матеріалів і комплектуючих. Сертифікати відповідності та схвалені автовиробниками комплектуючі гарантують надійність функіонування Вашого автомобіля, а також безпеку на дорозі. Не варто експериментувати і шукати дешеві аналоги, це не той випадок, коли доречні компроміси.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД:

Ми враховуємо особливості кожного клієнта, і робимо все, щоб покупка автомобіля або обслуговування на сервісі залишили тільки позитивні емоції. Гнучка система дисконтних програм, можливість провести тест-драйв, додаткові бонуси при покупці автомобіля, повний документальний супровід, і багато, багато іншого. Також ми пропонуємо спеціальну програму для всіх клієнтів сервісу. Приїжджайте і оцініть нашу роботу!

ФІЛІЯ В ПРИЛУКАХ:

Все, про що ми розповіли Вам вище справедливо і для нашого автосервісного центру в Прилуках. Навіть якщо Ви побажаєте придбати автомобіль бренду, що не представлено в салоні, ми із задоволенням доставимо Вам його з нашого шоу-руму в «Чернігів-АВТО». Все інше без змін: високі стандарти обслуговування, оснащеність сервісної зони, кваліфікація персоналу та індивідуальний підхід до кожного клієнта!