Про автоцентр

Підприємство "ЧЕРНІГІВ-АВТО" розпочало перші кроки в обслуговуванні автомобілів з березня 1972 р., тоді ще під назвою - Чернігівське обласне виробниче об'єднання "Укрглававтотехобслуживание". І тільки в липні 1993 року назву підприємства було змінено на вже звичне ПрАТ "ЧЕРНІГІВ-АВТО".

Сьогодні «ЧЕРНІГІВ-АВТО» є регіональним представником АТ "Української Автомобільної Корпорації" та офіційним партнером автомобілів таких відомих брендів, як KIA, CHERY, LADA, а також надає всі види сервісних послуг по ремонту Ваших авто. Отримайте знижку на всі види послуг 20% і гарантію 6 міс. або 10 000 км на придбані і встановлені  з/ч на нашому автосервісі. СТО пропонує наступні послуги: - кузовний ремонт; - професійна мийка авто; - комп'ютерна діагностика; - антикорозійна обробка; - капітальний ремонт двигуна; - шиномонтаж і балансування. Ми виконуємо роботи по відновленню кузова авто високоякісними фарбами. У нас широкий асортимент оригінальних запасних частин, а також витратних матеріалів і комплектуючих від підприємства з багаторічним досвідом!
 

Основними перевагами «Чернігів-Авто» на автомобільному ринку серед конкурентів є:
icon
Найширша гамма модельного ряду автомобілів
icon
Різноманітність кольорів і комплектацій
icon
Великий вибір оригінальних запасних частин і витратних матеріалів
icon
Широкий спектр сервісних послуг:  від професійного миття Вашого автомобіля до комп'ютерної діагностики усіх систем і агрегатів
До складу підприємства входить філія  "ПРИЛУКИ-АВТО" (м.Прилуки, вул.1-го Травня, 82).
У нашому автосалоні Ви завжди зможете детально ознайомитися з характеристиками авто, що цікавить Вас, провести тест-драйв, отримати знижки при оптовій купівлі (від 2-х автомобілів) і додаткові подарунки.
Бюджетним організаціям і їх керівникам ми пропонуємо гнучку систему знижок при купівлі автомобіля з урахуванням нюансів лімітованого фінансування, участь в тендерах, документальна.
На базі нашого підприємства здійснюється сервісне, гарантійне і післягарантійне обслуговування, продаж витратних матеріалів і запасних частин для придбаного Вами автомобіля.
Розроблена спеціальна програма знижок на фірмовий сервіс для кожного відвідувача нашого автосалону. Вам просто треба відвідати нас і безкоштовно отримати картку на скидку у розмірі 20 %  при регулярному обслуговуванні Вашого автомобіля на СТО нашого підприємства.

Ми будемо раді бачити Вас в нашому автосалоні за адресою: 


м. Чернігів, пр-т Миру, 231  з 9:00 до 18:00 з вівторка по п’ятницю або з 9:00 до 15:00 у суботу (неділя та понеділок – вихідні дні). 

Ви так само можете отримати детальну консультацію по тел.: (04622) 5 61 90, моб.(067) 550-88-28, а також по e-mail: s.litvinets@cn-avto.com.ua

 

філія "Прилуки-АВТО":

м. Прилуки, вул. 1-го Травня, 82 з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю (субота та неділя – вихідні дні). 

Детальна консультація по тел. (04637) 5 04 60, моб. (067)550-88-45